Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Перничани в чужбина !

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miss



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 11:37 am    Заглавие: Перничани в чужбина ! Отговорете с цитат

Kakvo ste kajete, mnogo li sa peni4anite v 4ujbina i razli4ni li sa kogato se priberat ( za malko )?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kodjo
Модератори
Модератори


Регистриран на: 22 Май 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tuka moga da kaja samo 1 neshto
1. spored men sa adski mnogo i mi e adski tupo che sa tam.
2. nmgo gadno kogato ti kajat - ela mi na gosti vmesto da ti kajat utre si idvam
3. dosega ne znam njakoj da se e vurnal osven ortodoksi, kojto dojde s idejata da se samoubie (za shtastie neuspeshna:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2004 1:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, и аз и съпругът ми сме родени и сме живели в Перник. Обичаме си града и при всяка ваканция прекарваме известно време там. Сега си мечтаем как ще седнем на някое кафе, ще се срещнем с приятели, ще гледаме кестените, реката... Хей, и не забравяите че простотията ходи по хората, не по животните. Или по-точно всеки си я носи. Не приемам фрази като (пак някоя пернишка простотия), защото на всякаде по света има прости и по-малко прости хора. И защо този негативизъм кам перничани. Аз никога не крия че сам от там. Даже напротив- гордея се с това. А тук в Монтреал, не сме много или поне аз не познавам много.
Поздрав
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Съб Юли 10, 2004 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко са... но достатъчно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sotir
Гост





МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 9:41 pm    Заглавие: Gord sam,4e sam ot Pernik Отговорете с цитат

mislia,4e sa dosta perni4anite v 4ujbina.Az li4no poznavam pone 50 4oveka.Tuk,pri men(v Portugalia)ne sa mnogo,no v sasedna Ispania e palno.Az s netarpenie 4akam sredata na avgust,za6toto,togava 6te vidia lubimia si grad sled 3-godi6no prekasvane.Pozdravi ot Porto
Върнете се в началото
GrEEnY_bOy



Регистриран на: 16 Май 2004
Мнения: 8
Местожителство: MoCkBa

МнениеПуснато на: Нед Юли 25, 2004 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Pozdravi i ot Moskva Smile
Az licho sy6to poznavam mnogo hora koito sa prysnati po celiq svqt ;(
Povqrvaite mi gadno e !
Vinagi ti lipsvat ne samo horata no i samiq grad, estestveno, 4e iskat da se vyrnat. Problemyt e vyv tova, kakvo, 6te pravi6 v Bg (ne kazvam konkretno Pk, 4e o6te po zle). Normalno e da obi4a6 grada si i da iska6 da se pribere6, no az li4no NE otri4am, 4e ako imam vyzmojnost, 6te idvam samo "na gosti" =`(. Priznavame ili ne - vsi4ki mladi hora "iz4ezvame" pri 1va vyzmojnost, no tova e realnosta za syjalenie.
Otnosno povedenieto - hm... smqtam, 4e razlika ima (vypreki az samiq da si govorq "mi az sym si sy6tiqt - kakvo?"). Prosto 4ovek privikva s povedenieto i mantalitena na mqstoto kadeto jivee, i e normalno da e razli4en, kogato otnovo se smenqt sredata i obstanovkata okolo nego
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Авг 25, 2004 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moeto mnenie e che chovek trjabva da e tam kydeto se chuvstva dobre. az bjah reshila da ostana v BG i prenik me ustroivashe idealno. i edinstveno obstojatelstvata no ne i voljata mi nalojiha da vidja neshto razlichno. i poznaite--haresa mi. hubavo ili losho tuk kadeto sam e mnogo po-dobre otkolkoto v pernik i povecheto mesta v BG. krasivite mesta na vsjakyde a chovek prinadleji tam kydeto moje da polzva potenciala si. ponjakoga si mislja che bi bilo prekrasno da imam vazmojnost da pravja s jivota si tova koeto pravja v Bg, no ponjakoga ne vsicko e po vkusa ni. glupavo e da broim balgarite v chujbina i da filosovstvame. balgarija ne e nai-prekrasnoto mjasto na sveta
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ralita
Гост





МнениеПуснато на: Пон Дек 27, 2004 4:35 pm    Заглавие: pozdravi ot Dubai Отговорете с цитат

kakvo da kaja po vuprosa za Bg grazdanin v chujbina?Nima atolkova kakvo da se kaje osven che deistvitelno kogato si navun BG ti lipsva...dve sedmici v Pernik i na vtoriat den mi se razvala dobroto nastroenie, niama nachin prosto sus cialoto tova dobro obslujvane i s cialata seliania ( sorry no vsiaka sutrin vijdash kravi i ovce s ciganchetata po stadiona v kvartala ) kolkoto i da mi lipsva i kolkoto i da si iskam priatelite i da si obicham kestenite i ulichkite i kafe-kulturata i parka prez esenta...lipsva mi no niama nachin da se vurna tam zavinagi!

Rali
Върнете се в началото
Qvarco
Гост





МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 10:09 pm    Заглавие: Leleeeeeeee Отговорете с цитат

Leleeeeeeee manete ne mi govorete za Pernikcheto ! Prez may 2004 si bqh tam ( sled 6 godini ) v gradat v koyto sym izrasyl , chuvstvah se kato riba v voda samo kofti vpechatlenie mi napraviha sgradite , abe mnoo zapusnati be ! Kmetstvoto may hich ne mu puka za tova ! Az kato se pribrah i kato stignah do nashiq blok shtqh da umra , ebati razvalinata ! naprao mi se doplaka , mani drugo ama i gostenka si vodeh Embarassed , UJASSSSSSS! Ta misalta mi e - Vmesto da obsyjdame kolko pernichani sa po sveta dayte na mu pomognem na NASHIQ Pernik ! E sa gledah snimkite na saita , v parka " estradata " mi se vijda " katastrofa" , bassi ! Tam mi mina mladosta na " gyzara" i na " koleloto " i kato gledah snimkite reshih , CHE q remontiram taq estrada za moq smetka pa ako shte da si skysam gyza ot rabota tuk kadeto sym ! E tva e , CHE napraim podaryk na grado kolkoto i da mi struva da znam che i az saym naprail neshto za moq grad . A vie koito ste navyn pomislete za tova !
Върнете се в началото
ananda
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2005 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A tuka kadeto sam az- zapadna Avstralia, niama nikakvi perni4ani, s trista maki otkrih edna balgarka ot Sofia i tia mi kaza 4e balgarite tuka sa okolo 200 samo (v 3 milionen grad) i ot vreme na vreme si hodime na kafe s neia. Ina4e Pernik mi lipsva, no sam sigurna 4e dve sedmici 6te sa mi napalno dostata4ni da mu se "naradvam". Saglasna sam, 4e Balgaria ne e nai-prekrasnoto miasto na sveta, no sa6to si ima krasoti, ne e i nai-ujasnoto. Vapreki 4e znam, 4e Pernik e malka ko4inka -vse pak si go obi4am toia grad. I sam patriotka. No kvo mi pre4i da si obi4am grada ot razstoianie? Kakto niakoi madri hora kazvat: "Obi4am si rodinata, ne obi4am darjavata". Moje bi 6te imam pove4e jelanie da jiveia v Pk i Bg kogato se prenapi6at zakonite, vkarat prestapnicite v zatvorite, priberat uli4nite pomiari, dadat obrazovanie i rabota na ciganite 4e da sprat da kradat i mestnite jiteli zapo4nat da po4istvat grada i preboiadisat sgradite. Zvu4i kato goliama rabota da se svar6i. Ina4e ne e zle.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group