Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Шумните квартални кръчми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
albertinka



Регистриран на: 02 Юни 2009
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Пет Юли 16, 2010 4:15 pm    Заглавие: Шумните квартални кръчми Отговорете с цитат

Елате в едно шумно и долнопробно кафе или кръчма,както искате го разбирайте.Намира се на ул."Кракра" между кафе Афера и аптека "Марешки".Та това долно кафенце привърта всички квартални алкохолици бият се и пиянстват до зори.До колкото знам блока в който се намира това прословуто кафенце е на Топлофикация.Та имам един въпрос:Кой дава разрешително на тези собственици да работят след 22.00 часа?Може би нашата ВЕЛИКА КМЕТИЦА?И мисълта ми е ,че нито възрастните нито малките деца могат да почиват спокойно след 22.00,ако не вярвате просто минете и вижте за какво става на въпрос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group