Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ако можете, помогнете ми!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
albenadz
Гост





МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2004 9:35 am    Заглавие: Ако можете, помогнете ми! Отговорете с цитат

Question
Моля, ако някой знае, нека ми отговори има ли в Перник агенции за недвижими имоти със собствен интернет-сайт, освен "Жоки"?
Търся да купя къща в Пернишка област, а информацията в повечето софийски агенции е или невярна, или просто не искат да работят по имоти в Пернишко. Понеже живея в София и не мога да си купувам пернишки вестници, прерових почти всичко в интернет, но оставам в задънена улица. Наистина ли в Перник се разчита само на пресата??
Предварително благодаря!
Албена Rolling Eyes
Върнете се в началото
Joro
Модератори
Модератори


Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2004 1:22 pm    Заглавие: Re: Ако можете, помогнете ми! Отговорете с цитат

Здравей Албена,
В www.pernik.info има система за продажба и представяне на имоти в Пернишка област, която за съжаление НЕ СЕ ПОЛЗВА от агенциите за имоти, защото или нямат компютър или Интернет. Sad

albenadz написа:
Question
Наистина ли в Перник се разчита само на пресата??
Албена Rolling Eyes


Мда, при разговорите ми с агенциите за имоти (коит са общо 23 на брой) нито един от тях ня прояви интерес да ползва услугите на Интернет портала на град Перник (частта му за имоти) и явно, че разчитат само на вестниците, които както правилно си забелязала не излизат извън Перник.

А да не говорим колко би било хубаво ако на едно място можеш да потърсиш обобщена информация както те интересува и да видиш снимки на имота.....


Жоро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 9:32 am    Заглавие: Благодаря за отговора! Отговорете с цитат

ЖОРО,

благодаря за потвърждението на моята контстатация!

Жалко за агенциите за недвижими имоти! Мисля си, че без интернет със сигурност сами ограничават възможностите си за продажба!
Не зная дали за публикуване на обяви в рубриката "имоти" се заплаща, но дори и да е така, тази инвестиция би се възвърнала сравнително бързо. Аз съм родена в Перник и до завършване на средното си образование съм живяла там /в кв. Ленин, сега Изток/. Както се вижда, все още моите корени са здрави и нещо ме тегли към Перник, но явно там всичко е по старому, хората не могат да се разделят с ограничението и, простете ми, нежеланието да бъдат информирани. Още веднъж благодаря и добър живот в Перник!
Албена
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 9:42 am    Заглавие: Корекция на правописна грешка! Отговорете с цитат

Особено на онези, които стриктно следят за правописните грешки във "Форум",искам да се извиня за неправилно написаната дума "контстатация". Да се чете "КОНСТАТАЦИЯ".
Поздрав, отново Албена
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group