Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Samo ot vesnik li?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2003 2:56 pm    Заглавие: Samo ot vesnik li? Отговорете с цитат

Znashi ako ne si v Pernik i iskach da razgledach borsata za nedvijimite imoti na kakvo se natakvach?Edna firma-vse pak BRAVO na tezi hora she mislia po savremenno predlagat imoti ,koito ot 3 mesetsa ne se smeniat ili ne zarejdat s novi obiavi,a drugi prosto ne mojesh da izdirish.Kakvo se okazva ?Pri nalishieto na tolkova firmi-borsi-edinstvenia nashin e - da si kupish vesnik....Bravo a po sveta veshe i mliako moje da si kupish ot interneta.Neznaia dali niamat interes? Shte se radvat predpolakam i brokerite a i nie . Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sync
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 25, 2003 2:43 pm    Заглавие: Re: Samo ot vesnik li? Отговорете с цитат

betina написа:
Znashi ako ne si v Pernik i iskach da razgledach borsata za nedvijimite imoti na kakvo se natakvach?Edna firma-vse pak BRAVO na tezi hora she mislia po savremenno predlagat imoti ,koito ot 3 mesetsa ne se smeniat ili ne zarejdat s novi obiavi,a drugi prosto ne mojesh da izdirish.Kakvo se okazva ?Pri nalishieto na tolkova firmi-borsi-edinstvenia nashin e - da si kupish vesnik....Bravo a po sveta veshe i mliako moje da si kupish ot interneta.Neznaia dali niamat interes? Shte se radvat predpolakam i brokerite a i nie . Exclamation


Ami za syzhalenie e taka - v Pernik vse oshte Internet-a ne e navlqzyl po-seriozno v sredite na biznesa Confused .
Vse oshte se polzva poveche za zabavlenie otkolkoto za neshto po-seriozno Sad

No mozhe bi i tova shte stane ( dano e po-skoro ) - horata da razberat, che Internet-a ne e samo zabavlenie a mozhe da byde dosta polezen za dostyp do vsqkakva informaciq Very Happy
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dancing Pravi ste che supporta i update-a na mnogo site-ove kuca ili lipsva no ne mislite li che mnogo byrzo pochnahte da govorite za sveta i kak tam izpolzvat interneta Wink moje bi predi da vlezem v neta trjabva da se nauchim da pishem( naprimer vesTnik s T njakyde v konfiguracijata) --> kritikata minava prez samokritikata, skypi hora Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Biora написа:
Dancing Pravi ste che supporta i update-a na mnogo site-ove kuca ili lipsva no ne mislite li che mnogo byrzo pochnahte da govorite za sveta i kak tam izpolzvat interneta Wink moje bi predi da vlezem v neta trjabva da se nauchim da pishem( naprimer vesTnik s T njakyde v konfiguracijata) --> kritikata minava prez samokritikata, skypi hora Rolling Eyes


Права си за правописа Very Happy , но като си почнала със самокритиката - хайде да пишем и на български, нали сме българи Rolling Eyes , не с латински букви Twisted Evil
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile mi da, moje bi si prav, no prosto njamam nervi da si smenjam shrifta po hiljada pyti za syobshtenijata na bylgarski i angliiski. pyk i kakvo tolkova...........i za da ne ti ostana dlyjna, zashto si anonimen? Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viper



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Biora написа:
Smile mi da, moje bi si prav, no prosto njamam nervi da si smenjam shrifta po hiljada pyti za syobshtenijata na bylgarski i angliiski. pyk i kakvo tolkova...........i za da ne ti ostana dlyjna, zashto si anonimen? Wink


Very Happy Е, не съм анонимен, просто не бях влязъл Laughing
Колко съобщения пишеш, че нямаш нерви да превключваш между кирилица и латиница ? Liar
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Viper написа:
Very Happy Е, не съм анонимен, просто не бях влязъл Laughing
Колко съобщения пишеш, че нямаш нерви да превключваш между кирилица и латиница ? Liar


ami shte sy skromna Embarassed Rolling Eyes Embarassed i shte ti kaja che pisha mnogo i po-goljamata chast ne na bylgarski Embarassed vsyshtnost mi e trudno, zashtoto si imam njakolko bukvichki kato V, koeto ba bg mi izliza kato Ж, a az ne obicham da zapomnjam che trjabva da natisna W, za da mi izleze В, abe izobshto nauchi myrzelivija(az sym -ata) na rabota i gledai chudo Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 4:53 pm    Заглавие: HAHAHAHHAHAH Отговорете с цитат

Nema i-net nemoga da pomogna.Ima stoez nemoga da pomogna
.Poznavate li Venci ot 4etvartoto be6e predi ot Petar Beron e ako go znaete my kazete 4e e sme6en hahahahahhah.NApravo 4e e pedal hahahahahha .Are az sam 15 epa kvo ot tova da ne sam nai mane4ok e ako sam extra zna4i ima golemi kaki hahahahahahha.LO6o lo6o za6to ne my pi6ete prostotii na po6tata na Venci tq e rvdto@abv.bg pobarkaite go toq ha ha ha dano .Ako vi marzi golema rabota are!!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 6:37 pm    Заглавие: Re: HAHAHAHHAHAH Отговорете с цитат

West_boy13 написа:
Nema i-net nemoga da pomogna.Ima stoez nemoga da pomogna
.Poznavate li Venci ot 4etvartoto be6e predi ot Petar Beron e ako go znaete my kazete 4e e sme6en hahahahahhah.NApravo 4e e pedal hahahahahha .Are az sam 15 epa kvo ot tova da ne sam nai mane4ok e ako sam extra zna4i ima golemi kaki hahahahahahha.LO6o lo6o za6to ne my pi6ete prostotii na po6tata na Venci tq e rvdto@abv.bg pobarkaite go toq ha ha ha dano .Ako vi marzi golema rabota are!!


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Arrow prijatelu, bi li mi napravil bezcennata usluga da spresh da rysish neadekvatni prostotii. ako shte kazvash neshto smisleno, davai, no se umorih ot umopomrachitelnata ti typotija Exclamation Evil or Very Mad
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 6:51 pm    Заглавие: YEs da da da da hahahahhah Отговорете с цитат

DA tva e celta hahahahahhahah nali hahahahhahahahhaha yahahahahhahah myhahahahhaihahahahh ehahahahha.LPLPLPLPLPLPLPPLPLPLPLPLPLPPL samo LINKIN PARK HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAH LPLPLPLPLPLPLPLPLPLP Znae6 li az mislq 4e neta e svobodno mqsto i 6te si govorq kvoto si iskam hahhahahahahah nali a.HAHAHaHHAHTApotiqta mi e velika nali hahahahahha apisnali ti ot neq ami kvo da napravq edin teen ne moze da spre nali hahahahahahahha.A ti na kolko si hahahahhahahh.AZ SAM OMRAZEN $OVEK nali da vseki koito ymen kato tebe 6te go potvardi nali nali nali be a.Kvo ti si kompetentna a az ne sam i kvo iska6 da mi kaze6 a 4e znae6 pove4e ot men.HAHAHHAHAHAH tyk tva nqma nikakvo zna4enie gaghaahghaghaggagag yayhhhhhhahahhahahah .Are dano ne te iznervq pak hahahahhahahahahha
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 8:34 pm    Заглавие: Re: YEs da da da da hahahahhah Отговорете с цитат

West_boy13 написа:
DA tva e celta hahahahahhahah nali hahahahhahahahhaha yahahahahhahah myhahahahhaihahahahh ehahahahha.LPLPLPLPLPLPLPPLPLPLPLPLPLPPL samo LINKIN PARK HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAH LPLPLPLPLPLPLPLPLPLP Znae6 li az mislq 4e neta e svobodno mqsto i 6te si govorq kvoto si iskam hahhahahahahah nali a.HAHAHaHHAHTApotiqta mi e velika nali hahahahahha apisnali ti ot neq ami kvo da napravq edin teen ne moze da spre nali hahahahahahahha.A ti na kolko si hahahahhahahh.AZ SAM OMRAZEN $OVEK nali da vseki koito ymen kato tebe 6te go potvardi nali nali nali be a.Kvo ti si kompetentna a az ne sam i kvo iska6 da mi kaze6 a 4e znae6 pove4e ot men.HAHAHHAHAHAH tyk tva nqma nikakvo zna4enie gaghaahghaghaggagag yayhhhhhhahahhahahah .Are dano ne te iznervq pak hahahahhahahahahha


Rolling Eyes
Върнете се в началото
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe, PI4, MNOGO SI ZLE.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az misleh 4e Pernik e po4nal da se pro4istva ot PROSTOTIQTA, oba4e NE.
West_Boy. Ti si tipi4en primer za........(censored)

ebati i gre6kata na maikata priroda.
kakto ti kaza "net-a e svobodno prostranstvo"

Are hodi si tam ot kade si i ne se vra6tai v Pk-to.

NE SI JELAN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Фев 27, 2004 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Слушаи философе-пишеме- как си искаме.тука не ти е училище и никои не ти гледа за правописни грешки.Просто това си е форум и как си искаш си пишеш.пише се барзо и се минава на други...Ти вместо да расиш мозак разгледаи какво става по света а не си седи само на село. интернет по света има и в телефонните кабини.Аз само давам предлоjение и мислиа че с повече усилие ординаторите могат да се използват не само за игри или да се правиат ниакои на интересни като расиат само глупости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Пет Фев 27, 2004 5:21 pm    Заглавие: Bravo Dalboka Voda Отговорете с цитат

Dalbokata Voda ne6to se obadi ot kalta hahah ko9i be6e tva ahahah dalbokata voda.Bravo maniak ti si ot moite hora nie vsi4ki se mreazim ahhaha.E nqkoi kato tebe rasqt mozak i se opitvat da rasezdavat-abe q hodi pikai pa si legai.Ne predi tva si piini malko vodka s kola da ti stane evala-Are o4akvam da se qdosa6 nali.Znae6 4e tvae celta nali AaAA.Dali sam jelan v ot tebe-mi kvo me ebe a da ne sam gei ta da iskam da sam jelan ot maz hahaha.Ti si edin mnogo qk hymorist-prodalzavai da govori6 ta da stava te4enie
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group