Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ОСМО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "КРАКРА ПЕРНИШКИ"
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2008 4:19 pm    Заглавие: ОСМО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "КРАКРА ПЕРНИШКИ" Отговорете с цитат

ЗОВ ЗА ПОМОЩ Exclamation
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА НЕ БЪДЕ ЗАКРИТО ЕДНО ПРЕКРАСНО УЧИЛИЩЕ В КВАРТАЛА НАД БОЛНИЦАТА И ПО МЕЖДУ ДРУГОТО КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ХОРАТА КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ЛИШАТ ЕДИН ЦЯЛ КВАРТАЛ ОТ УЧИЛИЩЕ[/b] Question
Върнете се в началото
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

АБЕ, ХОРА НИКОЙ ЛИ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТОВА УЧИЛИЩЕ УТРЕ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ И НА ВАШЕТО УЧИЛИЩЕ Question Question Question
Върнете се в началото
Ivenelinov



Регистриран на: 02 Сеп 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За какво става дума?
Кой иска да закрива училището и защо, и как можем да помогнем? Аз съм завършил там, и бих помогнал с нещо, ако мога.
_________________
Винаги може по-добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2008 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Exclamation Question Exclamation Question

Последната промяна е направена от CECKA_BR на Пон Мар 24, 2008 2:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
anelia



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2008 4:45 pm    Заглавие: 8OУ Отговорете с цитат

Как да помогнем---като няма деца няма ученици -нямаучилище!!!!!!
Нали това е целта на реформата!!!
Колко деца учат в 8оу????
Как се справяте с делегирания бюджет?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2008 2:14 pm    Заглавие: осмо основно училище Отговорете с цитат

За какъв бюджет говорите? Не вярвам че все още има хора които ги интересува единствено парите.Та децата на това училище нямат ли право на избор,нали сме демократична държава.Хора нека всички се обединим срещу затварянето на училища и детски градини,защото един път вземат ли сградата след това връщане няма.Та погледнете какво става в София с детските градини ?.. Това ни очаква и тук с училищата: Днес ще е осмо основно училище, другата година ще е вашето училище! Ако се обединим всички от целия град вярвам, че ще успеем да спрем тази нелепа идея !!! Моля подкрепете децата не бъдете равнодушни !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2008 12:51 pm    Заглавие: осмо основно училище Отговорете с цитат

Хора спите ли ? Защо гледате равнодушно към такъв проблем, като закриването на едно училище? Не виждате ли ,че скоро целият град ще бъде продаден от някои "Управници"!!!....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2008 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм против затварянето но 8 ОУ.Ще направим всичко възможно да си го запазим.Някой има интерес да го затвори-незнайно кой и незнайно защо.Ще се стигне и до медиите,няма да се дадем толкова лесно.И аз съм съгласна че града ни се разпродава на " УПРАВНИЦИ".Но за съжаление такава ни е цялата държава.Няма закони и всичко става с пари и власт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mery_popins



Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 11:15 am    Заглавие: Осмо основно училище Отговорете с цитат

Защо ще закриват ремонтирано училище? Exclamation Защо не го закриха, когато имаше проблеми с парното Question - Сега сградата е топла и уютна!
Кой иска тази сграда и защо? Evil or Very Mad Какви са тези "партийни" поръчки? Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен точно това ми е интересно,защо след като ще го закриват,го ремонтират.В такъв случай то няма да се закрие,а ще се използува сградата за нещо друго.Някой вече е решил какво ще прави със сградата.Аз чух слухове за старчески дом.Ще изгонят децата и ще доведат пенсионери.Нищо против тях,моите уважения,но е много тъпо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mery_popins



Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз чух, че "ПАРТИЯТА" повелява да не се закриват селски училища, защото те са избрали БСП и тази кметица, а нашето училище да е изкупителната жертва Exclamation
Много глупаво от нейна страна - не знае на какво са способни разгневените майки Twisted Evil
Ние не се даваме лесно Exclamation Учим се от Кракра - нашият патрон и кумир Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами прекарвайте повечко време в леглото в занимания за правене на деца вместо по кафета и кръчми и няма да го закрият! Поддържането на сграда за да речем 500 ученика при наличието на по-малко от 200 пък на мен ми се струва безмислено
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер смешно изказване"perco",не мисля че това ще реши проблема.Деца има,но има и родители с болни амбиции,които ги записват да учат в центъра.Ако всички деца от квартала учат в 8 ОУтози проблем нямаше да го имаДаже сигурно щяха да учат на две смени.Не мисля че висенето по кафета и кръчми пречи да се създават деца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 10:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво ще кажеш за селските у-ща,с по 40-50 ученика.Тяхното подържане има ли смисъл?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да има смисъл поДъжането( или може би поддържането) на няколко села по едно училище, а в Перник на 60-65000 души 16 училища наполовина празни е доста безмислено, а относно болните амбиции е друга тема- качество на образованието
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group