Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Вижте това тук!Страхотно е!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> ФК "Миньор" Перник
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Читател
Гост





МнениеПуснато на: Съб Яну 24, 2004 10:47 pm    Заглавие: Вижте това тук!Страхотно е!!! Отговорете с цитат

http://www.bukvite.com/avt.php?nick=simon%20martin - на този адрес прочетете страхотния разказ "ЗРЕЛИЩА" за Христо Стоичков,Европейското в Португалия,Шведите и националния ни тим.Пак там има и други страхотни разкази,хумор и още,и още... Ще се скъсате от смях!!!Яка работа!!!
Четете и се кефете!!!
Върнете се в началото
moi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2004 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кви са тея букви влес в www.segabg.com/p0010004.asp
Е тва е яко Razz
Върнете се в началото
moi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2004 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

малка грешка www.segabg.com/17042001/p0010004.asp това е адреса! Embarassed
Върнете се в началото
West_boy13/GUNIT/
Гост





МнениеПуснато на: Вто Фев 03, 2004 5:23 pm    Заглавие: Da ebem maikata na vsi4ki koito ni se otvarqt Отговорете с цитат

A nerven sam e 6te otka4a bre ei laina znaete li ot kade sam ne ne znaete beh ot PK no sega ziveq na drygo mesto i kvo na gazarii li mi se previta a a a !Ne be bazikam se be Ama az vi kazvam koito poznava nekoi hora koito sa from PK moze da mi pi6e prosto.$e sa zapoznaem a! Nema problem pi6ete perni4ani na west_boy13@yahoo.co.uk i ^te se sre6tnete sa Kalata ako go Poznavate e toi ne be6e mnoo izvesten v pernik ama ni6to!Koto zivee po centara po Krakra i nqkade nad podleza da pi6e i proletta moze da se sre6tnem!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> ФК "Миньор" Перник Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group