Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Водещия на Радио Ултра
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:11 pm    Заглавие: Водещия на Радио Ултра Отговорете с цитат

Колеги много ще съм ви благодарен ако някой знае и сподели имейл адреса на DJ Боби ( Водещия на най - якото радио УЛТРА ) . Ако се интересувате защо ми трябва - за да му пратя записи на един оркестър от село Ярджиловци ( аз впрочем съм оттам ). Айде съдействайте , после мое да почерпим . Пък ако ви трябва оркестър за сватби , събори и всякакви поводи може да ми пишете !!!! В оркестъра свири най -добрия клавирист в Пернишкия регион ( Бисер клавиристчето от Батановци ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nask0



Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич, ае да ги качиш тия записи примерно у дата.бг и да дадеш линко,
те това ако го напраиш, неам да имаш равен.

Ае че чекам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nask0



Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А DJ Боби просто нема равен, най-големио е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Авг 04, 2007 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това не е истина! За този селянин да пишете такива велики неща, няма що.. Слушам всякаква музика, нямам против чалгата, нито поп фолка, нито фолка, даже и сръбската музика. Но този човек е цар на най-грубите гадни селски простотии... А анонсите и коментарите му са достойни за книгата на Гинес в категорията "Цар простак"...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nask0



Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно затова е интересен. Вкарва нещо по-различно от обичайното изброяване на родата която поздравява еди кой си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кое му е интересното ,че вкарва най голямата селяния на която е способен в ефир ли ,не мисля че това е кой знае колко интересно ,но пък след втората рикийка,а и щом по начало си възхвалявате толкова чалгата ,смятам че на болшинството ни съселяни е шоумена на годината.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nask0



Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Don_Ninoff,

Дай пример за по-интересен водещ или шоумен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 8:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nask0 написа:
Don_Ninoff,

Дай пример за по-интересен водещ или шоумен.


пример в пернишкия ефир немога да ти дам поради липсата на такъв(ефир),а до колко "водещият" е пример , ако простотията може да бъде пример,можем да поспорим,жалкото е че има хора които харесват "работата" му ,което ме натъжава колко ниЗки са станали потребностите на съселяните ни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Don_Ninoff написа:
кое му е интересното ,че вкарва най голямата селяния на която е способен в ефир ли ,не мисля че това е кой знае колко интересно ,но пък след втората рикийка,а и щом по начало си възхвалявате толкова чалгата ,смятам че на болшинството ни съселяни е шоумена на годината.


Idea Exclamation
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пон Яну 14, 2008 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ot dosta vreme vi nabludavam i edno ne rasbiram.zashto se pluete tolkoz be pernichani. Koi kakuv e i zashto e taka.ami vseki s negoviq vkus.Az naprimer ne sum ot pernik i tyk v chujbina sme mn xora koito slushame ULTRA-PERNIK.I dvata DJ sa straxotni pozdravi za straxotnoto radio i koito nqma chustvo za xumor da ne go slusha .ae ostavqm vi. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пон Фев 11, 2008 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CHESTIT ROJDEN DEN NA DJ.BOBI VSICHKO NAI-XUBAVO V JIVOTA I GOLEMI USPEXI V KARIERATA
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много хубаво изказване Wink !! Жив и здрав да ни е DJ Боби, все по весел и още по голям шегаджия да става !! И Радио Ултра Перник да стане номер 1 в България. Много искам да се запозная лично с него .....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Фев 13, 2008 1:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

i az iskam da se zapoznaq lichno ama sum mn daleko,ako nqkoi den se pribera v bg moje thumbleft
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2008 7:46 pm    Заглавие: DJ Боби, простак !!! Отговорете с цитат

По голям простак не съм чувал, не съм го виждал но от това което съм слушал по радиото от него съдя че той е един глупав комплексар, който се опитва да блесне по някакъв собствен начин и да бъде забелязан, чрез глупостите , които говори !!!

Хора, недейте да се радвате на такива "екземпляри", защото по страшно нещо от простотията и мързела няма.
такива като него с лопата да ги ринеш особено в нашят град, покажете собствено мнение и характер, като наистина погледнета реално на държанието му и си признаете, че подобни хора няма място в българсият ефир, радиото не е лошо, наистина пускат музика, която на мен не ми допада, но все пак има много хора на които им харесва това нещо.
Но специално за водещият, съм просто отвратен от начинат по който говори и начинат по който се опитва по един махленски начин да прави шоу !!!
Откъснете се от ежедневната простотия и покажете че можете да бъдете и разумни !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еййййй нема да говорите лошо за Боби чееееее ще ви откина мадете !!! Човека е веселяк с голямо чувство за хумор и винаги ми става готино като чуя неговия глас. Радиото е номер 1 и ще става все по популярно !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group