Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

войната на пътя или нещото, което потресе града

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vera_AS



Регистриран на: 20 Юни 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 1:59 pm    Заглавие: войната на пътя или нещото, което потресе града Отговорете с цитат

Скъпи съграждани, хайде да си поговорим по темата Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RABO



Регистриран на: 20 Юни 2007
Мнения: 1
Местожителство: Winnipeg MB

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2007 7:06 pm    Заглавие: hi Отговорете с цитат

dokato nqma dargava nqma i red
Galko za trimata mladi hora koiyto nevinni zaginaha no za sagalenie te ne sa parvi nqma da sa i posledni
mnogo sa neshtata koito trqbva da se promenqt v tazi dargava no i mnogo vreme shte odneme zashtoto prosto nqma takava.
Iskreni saboleznovaniq na blizki i rodnini na zaginalite mladi hora.


Постарай се следващите ти постове да са на български!!!

Don_ninoff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:32 am    Заглавие: Re: hi Отговорете с цитат

Цитат:
dokato nqma dargava nqma i red.


Да те попитам нещичко.... ти имаш ли представа какво е държавата? Дали случайно държавата не се образува от населението, т.е ние... че и ти даже??? Писнало ми е все да търсим вината в другите, че и в ДЪРЖАВАТА. За всичко сме си виновни ние... ние не спазваме правилата, ние подкупваме ченгета, ние караме пили, ние убиваме хора..... за ужасно съжаление...
И за всичко пак ние сме намерили решение... Да... драконовски мерки ще се въведат.... няма проблем... просто пътните полицаи, съдиите, прокурорите ще са по-доволни.
Всеки трябва да бъде малко по-отговорен.
Аз за себе си знам.... след първата бира изхвърлям ключовете.....

Поклон пред паметта на загиналите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vera_AS



Регистриран на: 20 Юни 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:49 am    Заглавие: Re: войната на пътя или нещото, което потресе града Отговорете с цитат

Благодаря за мненията Ви!
Насочвайки се към темата, изниква наистина въпроса за държавата като такава. Овластените наши "слуги" в лицето на полиция, съд и всички други държавни институции и пр. Защо допуснахме като народ изопачаването на реда, който всъщност формира държавността като такава? Защо не обръщаме внимание на всички нередности около себе си? Защо не възпитаваме децата си от малки на истинските ценности? Все риторични въпроси.......Какво би могъл да направи "обикновен" човек , ако правата му бъдат нарушени? За какво платиха трези три невинни жертви? Колко ли хора, а може би и ние сме били потенциални жертви на тази "жена", която извършваше превоз на пътници в града. КЪДЕ Е КАТ!!!!! Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Миличка, недвусмислено ти отговорих на последния въпрос....
КАТ си е там където си е бил винаги, просто на катаджиите не им стигат паричките /както между впрочем на всички/. На мен пък не ми отърва да ми вземат книжката за нищо и никакви глупости.... пфууу... превишила съм скоростта с 40км над допустимото, минала съм на червено и ..... е кво пък толкова.. пих и една водка.
На господин полицая му се усмихвам и му казвам че и без това книжката ми е обедняла на контролни точки, а изведнъж се сещам и че си изкарвам хляба с шофиране.... Той пък иска да заведе жената на море, но заплатата някак не стига. И така.... вълкът сит и агнето цяло.....
Най-страшно е продължението обаче....
Докато продължаваме взаимно да си правим "услуги", надали нещата ще се променят.
Толкова за контролните институции.... основното според мен е гражданската ни съвест.... /иначе мразя този израз/.
Не бързайте, с няколко минути закъснение светът няма да свърши.... но в противния случай, цитирам един приятел..... за някой просто няма утре.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 1:19 pm    Заглавие: Re: войната на пътя или нещото, което потресе града Отговорете с цитат

Цитат:
Скъпи съграждани, хайде да си поговорим по темата Twisted Evil


да си поговорим,но за съжаление с приказки нестава,със санкции също нестава(факт),напоследък сериозно се замислям по какъв начин можеби ще намалее простотията на пътя и всеки път стигам до задънена улица.ще се вдигнат глобите,ми ще се вдигнат и подкупите и ще започне една игра на котка и мишка с органите на реда.Манталитет с главно "М"-най-лошата ни черта!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2007 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
да си поговорим,но за съжаление с приказки нестава,със санкции също нестава(факт),напоследък сериозно се замислям по какъв начин можеби ще намалее простотията на пътя и всеки път стигам до задънена улица.ще се вдигнат глобите,ми ще се вдигнат и подкупите и ще започне една игра на котка и мишка с органите на реда.Манталитет с главно "М"-най-лошата ни черта!


*** Off Topic ***
Опитай да използваш главни букви "да си погово..." "Да си погово..."
Шпацията също ще улесни четенето на постинга.
"нестава" всъщност се пише "не става" справка тук
"можеби" всъщност също се пише "може би" справка тук
Разбира се тези грешки са по-скоро от липса на шпация отколкото на незнание. Смея да го кажа понеже се познаваме.

И все пак...
Написаното изглежда значително по-добре и се улесняват потребителите, които го четат.
Времето, което е необходимо да се отдели на постинга за да е както трябва не е много.
Мисля също, че и това опира до главното "М"
*** End of Off Topic ***

Относно трагедията, която се случи...

Адски нелепа история, банално позната от последните няколко години.
Някой сяда в колата добре пийнал и си казва едно банално "На мен нищо ми няма", "Аз мога да карам... к'во толкова", "На мен такова нещо няма шанс да се случи", "Аз съм най-добрия шофер" и това се случва вече n брой години. След това УБИВА няколко човека, често това са млади хора и той по ирония на съдбата винаги остава жив и здрав. Питаме се какво е бъгавото в системата и в хората, който изпълват със съдържание думата "Държава". Аз лично не бих се наел да давам обобщени отговори на това. Знам само, че ние трябва да се държим, като разумни хора и да караме трезви. Повече какво да направим?!! Да се молим да не скочи някой на покрива ни. Това е .... В България се води война, а пътя е фронтовата линия!

---------------------------------------------
Дето се казва... Long live Живке !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Юни 22, 2007 7:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето нещо, което сега ще потресе Тополовград или село Княжево!!!

Четирима загинаха при катастрофа между ТИР и автомобил край Тополовград
Четирима души са загинали при тежка катастрофа край село Княжево
Четирима загинаха при катастрофа край Тополовград


--------------------------------------------------------------------------------------
Поредния нормален ден от военните действия в страната !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2007 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето нещо, което сега ще потресе родния спорт!!!

Next: Пиян премачка двама седнали на сянка дядовци
Next: Двама българи загинаха във Франция
Next: Мениджърът на волейболен клуб „Левски Сиконко” Георги Захаринов загина в катастрофата край Джулюница



------------------------
Има ли край това ... ?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2007 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ето нещо, което сега ще потресе родния спорт!!!


Странно..... потриса ни до 2-3 дни, после всичко е по старому... за живите
Дано скоро си дадем сметка какво наистина се случва....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Авг 04, 2007 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Криси, напълно си права. Закони има, но никой не желае да ги спазва. Най-елементарния пример е, че в повечето европейски страни като стъпи пешеходец на платното, всички шофьори автоматично спират и му правят път. На указаното за това място. Тук си пресичаме където искаме, а въпрос само на мнооого добра воля от страна на шофьорите е да направят път.
Проблемът с алкохола е сериозен и отдавнашен. Не случайно се въвеждат различни драконовски мерки на много места. Видяхте обаче какво стана с акциза върху домашната ракия. Хем искаме да станем европейци, хем да си запазим старите балкански черти. Да се наливаме както си знаем, с каквото си знаем, и ако може да е без пари... С цигарите по същия начин. Въведоха наредба за тютюнопушене, но никой не следи дали се спазва или не, защото много пушачи, много нещо, все недоволстват като ги ограничаваш...
Да се върна на темата за пътя. Полицаи, както и учители трябва да стават не всякакви намерени от пътя безработни хора. Да се започне от тяхното обучение, което след това рефлектира върху населението неминуемо. Но само акъл да даваме, за това ни бива много.
Аз за себе си знам, че се старая да спазвам правилата за движение, старая се да съм любезна със съгражданите си, тоест да давам такова отношение каквото очаквам да получа...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group