Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо се радваме на простотията на един луд човек?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
atina198048



Регистриран на: 27 Сеп 2008
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Съб Сеп 27, 2008 9:27 pm    Заглавие: Защо се радваме на простотията на един луд човек? Отговорете с цитат

Crying or Very sad Не мога да разбера едно:как всички се радват на един абсолютно ЛУД човек-визирам водещият на поздравителния концерт по радио "Ултра".Такъв "болен мозък" няма.Слушам софийските чалга радиа,такъв като него няма.Не мога да чуя една песен,трябва даа слушам неговото "УУУУУУУ,АААААААА,АРЕЕЕЕЕЕЕ,ДЕБРЕЕЕЕЕЕЕЕ",ние да не сме овце.По-голяма простотия от това не съм чувала.Мисля,че неговото поведение само може да накара хората да се откажат от това да слушат тази музика и това радио.Нали все пак хората,които слушаме тази музика,не сме някакви простаци,за да се радваме на такава простотия.Така се случва с мен.Дори ми трябва още много малко,за да се откажа да слушам тази музика.Мнението ми е,че това радио "Ултра" губи много от водещия.
Благодаря ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 12:28 pm    Заглавие: da Отговорете с цитат

zashto mislish taka i dvamata vodeshti v ultra sa super zabavni i mi dostavq udovolstvie da gi slusham kef ti mario kef ti bobi mario ne prekysva tolkova pesnite bobi e skandalen a dvamata kato sa zaedno sa nai-dobrite po radioto

Кирилица моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atina198048



Регистриран на: 27 Сеп 2008
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 1:08 pm    Заглавие: знам ли? Отговорете с цитат

Само ще те питам,ти защо слушаш радио?Заради водещите или защотото обичаш да слушаш такава музика?Или имаш нужда от някой като тях,за да ти повиши настроението?Ако е така,това е твое право.Но смятам,че ние сами си създаваме настроението и не е нужно някой да ти вика "АЙДЕЕЕЕ".Явно при теб нещата стоят по различен начин. Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 1:15 pm    Заглавие: e Отговорете с цитат

tochno zashtoto poveche obicham da slusham muzika zatova haresvam poveche dj mario ot ultra Laughing

Кирилица моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atina198048



Регистриран на: 27 Сеп 2008
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 1:52 pm    Заглавие: хубаво Отговорете с цитат

Явно имаш нужда от допълнително повдигане на настроението!Но все пак харесваш Марио,който според теб е по-добър.Малка светлина в тунела.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Окт 06, 2008 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До преди няколко месеца имаше подобна тема за гореспоменатият човек, но беше заключена от модераторите и администраторите. Беше заключена, защото много пумия и гнусития се изсипа и написа, но просто не виждам и смисъл да се пише за него, така, че по добре да спрем да си "чешаме езиците" и да се съсредоточим в доста по - важните неща !!!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atina198048



Регистриран на: 27 Сеп 2008
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 8:06 am    Заглавие: ШИРОКО ОТВОРЕНИ ОЧИ Отговорете с цитат

Може и да си прав!Но все пак не съм съгласна,че трябва да си затваряме очите.Нали сме граждани на Перник,а това не е добре за нашия град.Защо да търпим това?! Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре бе хора кво мрънкате само, не слушайте Ултрата, като не ви харесва и това е !!! Повечето мои познати са фенове на радиото и на водещите ( Особено Боби ). Човека просто обича да говори глупости, на които и аз доста съм се посмял и не ми пречи... Чак по морето е известно тва радио
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2008 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миленчо написа:
До преди няколко месеца имаше подобна тема за гореспоменатият човек, но беше заключена от модераторите и администраторите. Беше заключена, защото много пумия и гнусития се изсипа и написа, но просто не виждам и смисъл да се пише за него, така, че по добре да спрем да си "чешаме езиците" и да се съсредоточим в доста по - важните неща !!!



Широко затворени очи



Ами така е Миленчо стига с глупости аз бях от тия къде си чешеше езичето sign6 цирка свърши Shame on you ние тук се плюем без да се познаваме заради някой си,дали и БЛАГОДАРЯ ще ни каже notworthy Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Понасяй с достойство. Това което не можеш да промениш....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Окт 11, 2008 5:40 pm    Заглавие: Re: ШИРОКО ОТВОРЕНИ ОЧИ Отговорете с цитат

Цитат:
Може и да си прав!Но все пак не съм съгласна,че трябва да си затваряме очите.Нали сме граждани на Перник,а това не е добре за нашия град.Защо да търпим това?! Sad


Определено съм далеч от милъста, че трябва да си затваряме очите и да се правим че това нещо е напълно нормално, но аз и в предишният си пост написах, че имаше подобна тема но беше заключена от модераторите и администраторите поради простата причина, че на някой хора просто не им изнасяше неща които пишех, а и не само аз, имах доста съмишленици !

Иначе и аз съм съглсен, че си има определени норми за шоу, рейтинг и такива неща !!!

Радвам се обаче, че има хора като теб, които наистина виждат и осъзнават каква същност е простотията, която се излива в конкретното радио !!!


Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Нед Окт 12, 2008 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

прав си,това им е работата-да се пресяват особения род мнения argue
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Окт 12, 2008 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
прав си,това им е работата-да се пресяват особения род мнения argue


Е прав - крив, това е , то се видя, че когато се покаже на някой в каква мизерия и каква проститя го заобикаля, той не се опитва да направи нещо с което да промени тези неща, напротив, той тъпо и упорито си твърди, че начинат по , който живее е "прекрасен" !!!




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Пон Окт 13, 2008 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чакай че некви тука може пак да ми дадат БАН,да не ти влизам в стила/не че ще ме уплашат де!!!/тая звезда пернишка скапана надалеч се обсьжда/от УЛТРАТА/но като гледам никой няма намерение да го маха оттам... puke
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Чет Окт 16, 2008 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
чакай че некви тука може пак да ми дадат БАН,да не ти влизам в стила/не че ще ме уплашат де!!!/тая звезда пернишка скапана надалеч се обсьжда/от УЛТРАТА/но като гледам никой няма намерение да го маха оттам... puke



Споко, аз вече разбрах, че няма абсолютно никакъв смисъл да пиша по тази тема, поради простата причина, че когато преди това имаше такава специална тема за горепосоченият господин, имаше хора, коита скочиха и дори ме заплашваха и хулеха за това, че им казвам нещата в очите, не че ми е пукало какво мислят и как са приемали нещата, но просто както казват старите хора "То се говори с човек а не с говедо "

Всичко около нас е мизерия, но по - скоро имам в предвид "умствена мизерия" , ако мога така да се изразя !!! ??? Wink




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Чет Окт 16, 2008 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

браво!!!!има поне един ПИЧ в този форум/безизвестен,и такьв ще си остане по субективни причини? angel13
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group