Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничани ?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Съб Окт 09, 2004 2:53 pm    Заглавие: Готини гаджета ли са перничани ? Отговорете с цитат

След като обсъдихме темата за перничанки, която се изчерпа от към коментар дайте да видим как стои въпроса с мнението на жените относно мъжката част на китния ни градец ? Не жалете сили... пишете... хехе

Последната промяна е направена от Ramires на Съб Май 27, 2006 7:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az se kefja na trima maje v pk Smile
Върнете се в началото
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2004 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен понятието "готин" е сбор от поне две неща: чар и интелигентност /не говоря за образование, достатъчни са и първите 7 години за да знаеш къде как трябва да се държиш/. В Перник се наблюдава следната тенденция: тези, които са хубави /за мен поне, защото "на вкус и на цвет таварищи нет"/ са ужасно ограничени, да не кажа простаци или безделници, с които не можеш да водиш смислени разговори, тъй като обсъждат поредната пиянска оргия или, още по-зле, кой как набил "тая к...а" - приятелката му. Тези, които знаят как да се държат, пък имат комплекси, породени или от липсата на пари /нещо нормално/ или от факта, че не са секссимволи. За радост в Перник се срещат /макар и рядко/ и интелигентни чаровни мъже, с които можеш да се смееш, забавляваш, да разговаряш и аз се радвам, че познавам такива.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kade sa. Confused moite trima izcheznaha a drugi ne vijdam Exclamation
Върнете се в началото
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2004 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tznitelka!
Гост





МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2004 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy
Skapi Perni4ani, dosta opluhte damite, a sega iskate da vi pohvalim!
Niamam namerenie da slezna na va6eto nivo i ste vi kaja samo edno! V Pernik ima mnogo hubavi mom4eta, ima i iteligentni mom4eta, no ne sa mnogo tezi, koito mogat da sa4etaiat i dvete! Az imam 4esta da poznavam niakolko takiva, mnogo e priatno da si v tiahna kompania, zastoto i razgovora e razgovor, i smeha s smiah, pak i e priatno da gi gleda6!

No spored men, otnovo ste stane edna polemika, edni kompleki i tn.....

Mom4eta, gore glavata, ne zabraviaite, 4e krasotata na edin maj e predi vsi4ko v umenieto mu da nakara edna jena da se po4uvstva naistina jena!

Opluite me sega, ako iskate....... Wink
Върнете се в началото
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2004 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е защо да те оплюваме ?
Целта е не да ни хвалите а да си кажете обективно мнението... градивна критика, ала бала...така де... дерзайте Very Happy



------------------------------------
Само една молба.
Пишете на Кирилица... все пак това е родната ни азбука!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tzenitelka
Гост





МнениеПуснато на: Пет Окт 29, 2004 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sajaliavam, ne moga da pi6a na kirilitza, tuk, v tazi darjava tova e nevazmojno!!!

Kolkoto do temata, kazah kakvoto misleh, nadiavam se da vi pomogne...
Pone biah iskrena......

Do skoro!

Az Laughing
Върнете се в началото
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Окт 29, 2004 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CRI Universite de Nantes - 2 Rue de la Houssiniere 44322 Nantes CEDEX 03, France



Простено ти е
Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tzenitelka
Гост





МнениеПуснато на: Пет Окт 29, 2004 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eh Emo, mnogo si dobar....

Laughing Shocked
Върнете се в началото
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Окт 29, 2004 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не се отклоняваме от темата...
Very Happy



---------------------------
И все пак... познаваме ли се ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tzenitelka
Гост





МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pak ne e po temata, sorry!

Da, mislia, 4e se poznavame....... Smile
Върнете се в началото
милена
Гост





МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 12:42 pm    Заглавие: готини са Отговорете с цитат

Здравейте, мисля, че перничани наистина са готини гаджета, разбира се не всички, но като цяло. Имат обаче един много голям недостатък който лично мен много ме дразни, а именно - говорят на диалект повече от допустимото, да не кажа, че даже и пишат така. Дразня се също от това, че буквичката "л" се трансформира в "у" и това нещо определено ми прави впечатление, защото в името ми има "л" и когато се замести с "у" звучи много грозно Sad Мога да кажа, че като външност са много красиви, но......пак има едно "но"......за съжаление колкото по-млади, толкова по-прости. Много рядко мога да срещна човек на моята възраст (скромните 20 години) с когото да мога да си говоря за нещо смислено, да кажа честно предпочитам да си контактувам с хора с около 10 години по-големи от мен, с тях мога да провеждам по-смислени разговори, и съм сигурна, че няма да ми говорят за секс и пиянски истории... Това е моето мнение за мъжката част от града Wink
Върнете се в началото
jasta



Регистриран на: 01 Юни 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 5:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Predpolagam 4e kakto havsjakade ima ot bsi4ki vidove. Vse pak otzenkata za perni4ani bi bila po-dobra ako te se opitaha da se stegnat, kato na4alo da sprat da plujat na ljavo i na djasno...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kuma Lisa



Регистриран на: 24 Сеп 2005
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Сеп 24, 2005 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Перничани са готини като външност, но мноого прости!Е, има изключения разбира се, но са много рядко....поне докато живеех в Перник и имах наблюдения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group