Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

и вашата улица ли е пълна с дупки?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivenelinov



Регистриран на: 02 Сеп 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Сеп 02, 2007 1:43 pm    Заглавие: и вашата улица ли е пълна с дупки? Отговорете с цитат

Здравейте,
чудя се дали живея на най-разбитата улица в Перник или не?Ако си нямате друга работа - или ако имате път насам елате да видите - ул.Трявна.
Да има такава улица, господин зам.Кмет Тасевски - и вие много добре знаете.Защото поне 5 пъти ми обещахте да я ремонтирате.Последният път беше за месец Август, ама и той мина.Може би не съм разбрал дали е било за тази година.

Ще се радвам ако някой ми даде съвет - какво се прави когато искаш и пред твоя дом да има нормален асфалтов път.Това с молбите до кмета вече съм го играл....
_________________
Винаги може по-добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами пробвай с нещо като граждански бунт, стачка, блокирай пътя, повикай медиите, въобще все нещо дето се шуми с него. Докато си траем, ей така ще е...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivenelinov



Регистриран на: 02 Сеп 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hubavo, ama kato gledam kak grajdanskoto obstestvo u4astva v tozi forum, bog da ni e na pomost.napravo ne moga da poviarvam , 4e e tolkova zaspal tozi grad
_________________
Винаги може по-добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Ivenelinov"]hubavo, ama kato gledam kak grajdanskoto obstestvo u4astva v tozi forum, bog da ni e na pomost.napravo ne moga da poviarvam , 4e e tolkova zaspal tozi grad[/quote]

Както виждам и ти не си от най-будните от "гражданското" ни общество,немога да разбера какво лошо виждат всички в писането на български! Да,заспало е "гражданското" общество на Перник,защото предпочита да си пусне радиото на една определена честота(за спавка един друг раздел , там възхваляват един виден перничанин, радиоводещ,цар на купона),да си налеят ракийката,да накарат грубо жената да нареже салатка и да си рекат "е кога сме най-зле така да сме" и след замазване на погледа да започнат да мрънкат колко е скапана тая държава/град как нищо не е като хората, а като дойде време да решават какво ще стане с града им - "е..л съм му майката да се опраат".
Какво предлагаш , всеки с дупки по улицата на която живее да изкаше колко е разочарован от общината , да рече как може такова нещо една улица в Перник да няма както хората ?!? Е да но сървърът на който е качен сайта ще се позадръсти леко защото няма улица в Перник която да кажа , че е горе-долу добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ivenelinov



Регистриран на: 02 Сеп 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

privet,

malko e tapo da sadi6 do kolko mi e budno grajdanskoto saznanie po tova koia azbuka polzvam.Za tvoe svedenie, prosto imam problem s PC-to, i ne znam zasto otdava6 na tova takova zna4enie.Ina4e i az ne obi4am da 4eta na lattinica -- no v slu4aia se nalaga.Vijdam 4e si malko prevazbuden, ama e hubavo kato krittikuva6 drugite da ima6 nqkakvo predlojenie - nari4a se konstruktivno.Ina4e vseki moje da otkriva slabostite v drugite - vaprosa e da im pomogne6 da stanat po- dobri.Ne iskam da sporia s teb, prosto mi triabva6e savet i podkrepa.No iavno tuk nqma da nameria....

pozdravi
_________________
Винаги може по-добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 8:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Ivenelinov"]privet,

malko e tapo da sadi6 do kolko mi e budno grajdanskoto saznanie po tova koia azbuka polzvam.Za tvoe svedenie, prosto imam problem s PC-to, i ne znam zasto otdava6 na tova takova zna4enie.Ina4e i az ne obi4am da 4eta na lattinica -- no v slu4aia se nalaga.Vijdam 4e si malko prevazbuden, ama e hubavo kato krittikuva6 drugite da ima6 nqkakvo predlojenie - nari4a se konstruktivno.Ina4e vseki moje da otkriva slabostite v drugite - vaprosa e da im pomogne6 da stanat po- dobri.Ne iskam da sporia s teb, prosto mi triabva6e savet i podkrepa.No iavno tuk nqma da nameria....

pozdravi[/quote]


точно това целях с горния си пост,да те направя по добър като те накарам да уважаваш мен и останалите който не обичат да четат маймуница,защо обръщам такова внимание на каква азбука пишеш,защото съм БЪЛГАРИН и чета и пиша на БЪЛГАРСКИ и точно това пренебрежение че не е важно на каква азбука се пише ме дразни ужасно много.По принцип трия постове на шльокавица,но реших да оствя твоя пък дано се вразумиш но ти показа способността си да не уважиш посетители тук независимо от малкия им брой,ако имаше желание да пишеш на бъргарски да го беше направил
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ivenelinov



Регистриран на: 02 Сеп 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, здравейте всички,

след като се убедих в безспорните предимства на писането на кирилица го направих -рестартирах си компютъра и тя се появи.И ето , аз като един съвестен и буден гражданин пиша на кирилица....Само че, темета беше друга - какво да се прави когато пред дома ти е пълно с ями, как да накарам някой в тази община да похарчи няколко хиляди за да осигури нормално съществуване на данъкоплатците си.И понеже виждам , че интереса на иначе буднотто общество е нулев, ще задам въпроса по друг начин:знае ли някой как да се свържа с TV Кракра - може би там има някаква рубрика в която снимат дупки по улиците и така стряскат съня на замесник кметовете по благоустройство и инфраструктура.

е , толкова от мен, поздрави на всички в този форум, независимо кои букви от клавиатурата използват - и черни и червни - всички сме равни.
_________________
Винаги може по-добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,

Ето я TV Кракра!


Ако има резултат казвай.

--------
Enjoy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group