Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Пирин отстрани Миньор с безличното 0:1

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> ФК "Миньор" Перник
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
backstage



Регистриран на: 08 Авг 2007
Мнения: 19
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Окт 13, 2007 4:57 pm    Заглавие: Пирин отстрани Миньор с безличното 0:1 Отговорете с цитат

Пирин (Бл) отстрани Миньор (Пк) от турнира за купата на България след много слаб и безличен мач. Срещата протече при закрити врати, заради наказание на домакините. Въпреки това около 300 верни привърженици се бяха качили на хълма зад стадиона и мощно подкрепяха свойте любимци. За съжаление дори това не мотивира "жълто-черните" да заигратя в пъллни сили. От своя страна срещу себе си те имаха също толкова вял и неубедителен съперник. Така се стигна до 60-та мин, когато след разбъркавне пред вратата на домакините Наков се оказа най-съобразителен и реализира единствения и победен гол в срещата.

Източник: http://minyor-pernik.hit.bg/


Последната промяна е направена от backstage на Сря Дек 12, 2007 7:06 pm; мнението е било променяно общо 10 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, хубаво, обаче защо за всяка подобна информация е нужна отделна тема? Не че нещо, ама не ми се струва, че има много кой да коментира тук, пък и всичко в отделни теми...? Smile
_________________
...безмълвен, тихичко заглъхна неизвикан вик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Окт 14, 2007 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Момчето е направило сайт за отбора, и гледа да си го рекламира. В това няма нищо лошо, но ако прекали, ще бъде санкциониран.
Иначе, коментарите като цяло във форума са малко, а за отбор като Миньор какво да очакваме!?


----------------------------------------------
Аре Миньоро!!! - нали така беше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
backstage



Регистриран на: 08 Авг 2007
Мнения: 19
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

---

Последната промяна е направена от backstage на Пон Ное 05, 2007 4:45 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Пон Окт 15, 2007 8:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, не исках да засягам никого, в никакъв случай Wink Да не сте останали с грешно впечатление. backstage, ясна ми е идеята ти и я подкрепям с две ръце. Също съм на мнение, че младите хора в тоя град трябва да се интересуват от това, което ги заобикаля и което се случва около тях, а пернишкият футбол е едно от тях Smile Но пък процесът е двустранен, не мислиш ли? Често засичам някои от футболистите, не знам точно кои, само по физиономия мои приятели са ми казвали, че са от Миньор и ми се струват с доста голямо самочувствие, което малко, за мен, не отговаря на нивото на отбора. И това го казва човек, който не разбира от футбол (аз), а ходи от време на време на родният ни стадион за разнообразие. Така че спокойно може да ми оборите мнението, защото не съм убедена колко е обективно. Но нека момчетата вървят напред и се развиват. Дано отшуми и тази негативност към отбора и агитката от останалите градове... Wink
_________________
...безмълвен, тихичко заглъхна неизвикан вик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> ФК "Миньор" Перник Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group