Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

wireless в Перник?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivo_123



Регистриран на: 23 Сеп 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2006 9:09 pm    Заглавие: wireless в Перник? Отговорете с цитат

Има ли някъде тук WIFI?
Местните доставчици ги хващам на някои места, но с лош сигнал.

Някакви впечатления от безжичен достъп тук? Ползвам лан, но ми писна да си влача кабела с мен. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2006 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,

единственото място на което може да се ползва WiFi за което аз знам е кафе LOGO в квартал "Изток".
Доколкото знам е безплатно и е реализирано с Access Point на Linksys. Възножно е да има и други места,
но не вярвам да са много.

Какво имаш предвид с това:
Цитат:
Ползвам лан, но ми писна да си влача кабела с мен.


Ползваш laptop и се налага да го връзваш постоянно с кабели ?

В нас ползвам All-in-one Internet-sharing Router, 4-port Switch, and Wireless-G (802.11g) Access Point на Linksys
и без проблем си ползвам десктоп компютъра и мобилния без да се налага да го връзвам с жици.

Ето нещо интересно:
http://www.comelsoft.com/wifi.php

------------


Последната промяна е направена от Ramires на Нед Апр 13, 2008 5:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivo_123



Регистриран на: 23 Сеп 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Чет Ное 16, 2006 11:10 am    Заглавие: 10x Отговорете с цитат

Благодаря за отговора.
Сега се сещам, че и в София в LOGO има безплатен WIFI, ако не бъркам нещо. За жиците си прав, но не съм сигурен, че ако взема нещо ще ми върши работа в къщи. Все пак има 4, 5 стени, а познати казват, че на 2-та сигнала вече е кофти. Питах за интернет доставчик за друго. В квартала ми излизат: rennet и dgsys, в центъра pknet, но с много слаб сигнал. Идеята е ако някой доставчик покрива и двата квартала, така няма да ми се налага да плащам за лан на две места и тогава вече бих си купил някакъв wireless за десктоп компютъра
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BliZZlike



Регистриран на: 12 Апр 2008
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2008 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има разбирасе по кафетата в центара
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2008 4:53 pm    Заглавие: Re: 10x Отговорете с цитат

Цитат:
Благодаря за отговора.
Сега се сещам, че и в София в LOGO има безплатен WIFI, ако не бъркам нещо. За жиците си прав, но не съм сигурен, че ако взема нещо ще ми върши работа в къщи. Все пак има 4, 5 стени, а познати казват, че на 2-та сигнала вече е кофти. Питах за интернет доставчик за друго. В квартала ми излизат: rennet и dgsys, в центъра pknet, но с много слаб сигнал. Идеята е ако някой доставчик покрива и двата квартала, така няма да ми се налага да плащам за лан на две места и тогава вече бих си купил някакъв wireless за десктоп компютъра


sign12 това е мнението ...... !
_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а кога ще доживеем времето, когато и във влаковете спокойно ще има интернет и контакт където да си включиш лаптопа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sashe123



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2010 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече в почти всяко кафе има WIFI Аз съм с нокиа дето има wifi и като седна някаде на кафе има нет а да не говора на търговска кно става от прежи на BTK
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group